DEFAULT

Kënga Bash Zamanit
Kënga Bash Zamanit

 ·  · 2. Video nuk i përket këngës "N'bash T'zamanit Te Djelmnise". 3. Video është e këngës "N'bash T'zamanit Te Djelmnise", por nuk këndohet nga Artur Matia. 4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. 5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ZAMAN-IT provide Website development, Ecommerce Development, SMS Marketing, Email Marketing, Domain, Hosting Server, CCTV Solution & PABX system in Bangladesh.

Posted in Këngë Shkodrane, Uncategorized at am by lirikashqiptare. Të due, të due, të due përmbi gjithkënd, n’kqyrsh me m’ba keq mue, të pasha në hall tem. Seç të nama e u pendova. e s’po dij se ku jam, falma fajin, u gabova, në zemër gjithmonë të kam.

Kush na solli në këtë gjendje: Në atë kohë na bashkoi kënga popullore por kush na ndau dhe pse na ndanë. Realisht, për gjendjen e mjerë të shqiptarëve, copëtimin e tokave shqiptare që edhe sot është proces aktiv, janë shumë fajtorë. Po të kishte vullnet dhe largpamësi politike Perandoria Osmane, sot trojet shqiptare do të.

 · 2. Video nuk i përket këngës "N'bash T'zamanit Te Djelmnise". 3. Video është e këngës "N'bash T'zamanit Te Djelmnise", por nuk këndohet nga Artur Matia. 4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar. 5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e .


Back In The Day - Ronan Keating - Turn It On (Cassette, Album) Gypsy Feet I Want To Go Back - Shelby Lynne - Revelation Road (CDr)
BING